kutry-forum.pl

Forum wędkarzy morskich
Obecny czas: 19 Mar 2024, 06:30



Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: 27 Mar 2017, 18:48 
Offline

Rejestracja: 27 Mar 2017, 18:41
Posty: 2
Miejscowość: Jastarnia
Wczoraj czytałem wszystkue opinie i między pozytywnymi było kilka negatywnych
Dzisiaj zniknęły!! Bo co? Dlaczego? Teraz już jestem pewny że administrator tego portalu ma znajomości z właścicielami kutrów stąd u niektórych tak słodko o ich pracy. Na szczęście zrobiłem zrzut ekranu tego co wczoraj i tego co dziś i mogę się teraz każdemu pochwalić na jakiej zasadzie i na jakich układach z szyprami Pan działa Panie administratorze. Nikomu nie polecam tej strony! P.S. Pewnie to też Pan szybko usunie


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: 28 Mar 2017, 13:52 
Offline
Moderator Globalny
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2011, 19:28
Posty: 125
Miejscowość: Białe Błota
jako Administrator informuję , że każdy wpis jest sprawdzany, a znajomości nie mamy z żadnymi kutrami czy armatorami...Sami również nie jesteśmy właścicielami żadnego kutra i nigdy nie byliśmy, proszę więcej bzdur nie pisać i nie zaśmiecać naszego portalu "kutry-opinie.pl" , Przypominam , że tam tylko dodajemy opinie a nie swoje "korespondencje" pomiędzy użytkownikami, od tego jest to forum właśnie !
Proszę jeszcze raz poczytać sobie opinie i stwierdzić czy wszystkie są takie super :-) , każdy ma prawo wyrazić swoją , jeden był zadowolony z jakiegoś rejsu daną jednostką inny w tym samym czasie lub innym terminie nie był... Każdy ma inne zdanie, i ma do tego pełne prawo. Nie muszą mieć wszyscy takiego samego zdania jak Pan. Widzę , że Pan z Jastarni :-) i może to Pan ma akurat Swój kuter na Bałtyku, który pływa z wędkarzami ? czyż nie mam racji ? Prosze pamiętać , że nikt nie jest w internecie anonimowy, i można każdego sprawdzić po jego nr IP... Nie będę w to wnikał bo dalsza nasza dyskusja nie ma sensu...Każdy sobie resztę dopowie i się domyśli...
Regulamin naszego portalu i forum proszę najpierw przeczytać, a później podnosić lament , mniej stresu życzę i pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  






cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group