kutry-forum.pl

Forum wędkarzy morskich
Obecny czas: 29 Mar 2024, 00:56



Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kuter K.E.J.B.
PostWysłany: 16 Kwi 2012, 12:04 
Offline

Rejestracja: 16 Kwi 2012, 10:43
Posty: 2
Miejscowość: kolodziejewo
Bylem 14.04.2012 na krypie K.E.J.B.Totalne dno.Wlasciciel lajby kompletnie pijany.Krypa bez sprawnej nawigacji.W drodze powrotnej bysmy o malo co wyladowali na plazy.Przestarzaly sonar.Sternik czy tam szyper plywali na wyczucie za innymi jednostkami.Polowy mierne,reszta to plywanie i plywanie zreszta celowe zeby nie zlowic.Jednostka na ktorej wszedzie widoczy syf.Wyzywienie to kielbaska dlugosci 10 cm i dwa kawalki chleba bez popicia.Kielbaski wyciagane z brudnego gara paluchami.Do tego wszystkiego przy nabrzezu zostalismy zatrzymani przez Straz Graniczna ktora potraktowala nas jak przestepcow ,a to dlatego ,ze zaloga nie raczyla na morzu odpowiadac na pytania strazy.Opinie pisane w intrernecie o tej lajbie sa super,pisane chyba przez samego armatora.Przestrzegam wiec przed korzystaniem tej krypy.Zreszta zauwazam ,ze zeby nie nalowic wozenie po morzu stosuje coraz wiecej jednostek naszego wybrzeza.Cos z tym trzeba cos zrobic.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Łajba K.E.J.B.
PostWysłany: 16 Kwi 2012, 17:48 
Offline
Moderator Globalny
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2011, 19:41
Posty: 24
Miejscowość: Bydgoszcz
Dzięki Kolego za twoją relację właśnie po to stworzone zostało to forum poswięcone tylko i wyłącznie wyprawą morskim. No cóż ja osobiście kilkukrotnie pływałem KEJB-em i nie można było narzekać ale fakt, że my czrterowaliśmy całą jednostkę dla naszej grupy a nie ekipy łączone może to miało znaczenie? Ale każdy głos jest ważny dlatego zachęcam do opisywania swoich doświadczeń na polskich jednostkach "połowowych-wędkarskich"
Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Łajba K.E.J.B.
PostWysłany: 16 Kwi 2012, 19:48 
Offline

Rejestracja: 16 Kwi 2012, 10:43
Posty: 2
Miejscowość: kolodziejewo
Krzysztof napisał(a):
Dzięki Kolego za twoją relację właśnie po to stworzone zostało to forum poswięcone tylko i wyłącznie wyprawą morskim. No cóż ja osobiście kilkukrotnie pływałem KEJB-em i nie można było narzekać ale fakt, że my czrterowaliśmy całą jednostkę dla naszej grupy a nie ekipy łączone może to miało znaczenie? Ale każdy głos jest ważny dlatego zachęcam do opisywania swoich doświadczeń na polskich jednostkach "połowowych-wędkarskich"
Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Łajba K.E.J.B.
PostWysłany: 16 Kwi 2012, 19:57 
Offline

Rejestracja: 29 Sty 2012, 00:25
Posty: 1
Miejscowość: Puck
Dzień Dobry. Chciałbym wyjaśnić sytuację z soboty 14 kwietnia. Bardzo Cieszę się z każdej opinii na temat mojej jednostki. I tej pozytywnej i negatywnej. Pracownik którego uważał Pan za armatora już nie pływa ponieważ Ja - armator- nie mogę pozwolić na takie zachowanie na mojej jednostce. Bardzo przepraszam za Pana Joachima. Faktem jest że Joachim Budzisz był kiedyś armatorem jednostki K.E.J.B. My gwarantujemy ciepły posiłek w trakcie rejsu. Jest albo kiełbasa lub zupa rybna. Jednak telefonicznie informuje że nie jest to lunch lub obiad tylko ciepły posiłek. Kawa, Herbata i Woda mineralna jest do dyspozycji na jednostce. Po informuję załogę żeby częściej proponowali napoje. Chleb z tego co wiem to leży do dyspozycji dla wędkarza. Trudno jest żebym kupił dla każdego wędkarza bochenek chleba. Posiadam protokół z kontroli SG i nie ma tam wzmianki o tym że jednostka nie odpowiadała na wołania przez radio. Również byłem na statku kiedy była przeprowadzona kontrola i funkcjonariusze SG nic nie mówili o tym że Kapitan nie odzywał się na kanale 10 lub 16. Zapewniam Pana że pływamy już 12 lat i naszym celem nie jest wożenie wędkarzy po morzu. Przykład: w dniu 12 kwietnia pływaliśmy do godziny 20 bo były słabe wynik na nasz własny koszt. Może u nas w porcie są takie jednostki, jednak zapewniam Pana że naszym celem jest złowienie dorszy.
Przepraszam za wszelkie niedogodności i obiecuję że poprawimy nasze świadczenia,
Pozdrawiam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Łajba K.E.J.B.
PostWysłany: 16 Kwi 2012, 20:20 
Offline
Moderator Globalny
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2011, 19:28
Posty: 125
Miejscowość: Białe Błota
Tylko pogratulować podejścia armatora do opisanej sytuacji przez kolegę . Nieczęsto armator przeprasza klientów za swoje błędy, ale tytaj duże uznanie !
Pływamy równiez na KEJB-ie i byłem zdziwiony ,że tam się dzieją takie rzeczy :o
Osobiście nie mogę narzekać na ten kuter, ale pewnie każdy ma słabszy dzień ;) , bywa i tak.
Mam za kilka tygodni zarezerwowany również ten kuter, bać się ? chyba nie !
Koledzy wędkarze ,jak dadzą plamę to mnie już tam więcej nie zobaczą, zobaczymy jak będzie. W samym Władysławowie jest kilkadziesiąt kutrów na których można wędkować, nic na siłę !!!
Prawdą jest to ,że w tym dniu żadna jednostka z Władysławowa nie miała dobrych wyników, wiem od kilku znajomych , którzy byli w tym dniu na rybach.
No cóż, niedługo rejs , napewno opisze jak było po powrocie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Łajba K.E.J.B.
PostWysłany: 18 Kwi 2012, 09:09 
Offline

Rejestracja: 19 Mar 2012, 09:08
Posty: 16
Miejscowość: Sławno
Rzeczywiście tylko pochwalić armatora nie każdy właściciel na to idzie.Bardzo spokojna i rozsądna odpowiedż.Oby więcej takich armatorów.Ja narzekam na niektóre kutry , ale tuta szacun dla właściciela.

_________________
Darek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kuter K.E.J.B.
PostWysłany: 22 Paź 2012, 14:13 
Offline

Rejestracja: 22 Paź 2012, 13:35
Posty: 1
Miejscowość: Skierniewice
KUTER K.E.J.B. władysławowo PRZESTROGA nie dajcie sie oszukać
UWAGA!!!!!UWAGA!!!!!!!UWAGA!!!!!!!!!!!!UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rejs odbył się 21października 2012r. popłyneło nas 4 za Poprostu dramat obsługa na początku powiedziała nam ciekawe żeczy o swoim pracodawcy ze wzgledu na bardzo obraźliwe stwierdzenia pomine drobną część z prywatnych spraw właściciela, odrazu usłyszeliśmy iż on sam nie pływa i że tylko zbiera kasę a reszta go h-j interesuje. Pieniądze chcą jak tylko sie wypływa z portu co juz mnie nie dziwi bo bym grosza im po rejsie nie zapłacił. Oprócz ciekawostek na począttku zostałem skwitowany że taki grubasek jak ja nie powinien marznąć że mam tyle tłuszczu że powinno mi byc ciepło. wypłyneliśmy pierwsze łowiska to były odczyty śledzia mają tak stary sprzet że nie są wstanie nic z niego odzytać pływają zygzakiem żeby nie odpływać za daleko od portu. cały dzien pływaliśmy na łowienie poswięcili może 2godziny i tyle poprostu dramat ostatnie łowienia odbyły się w miejscu gdzie bylo wiele kutrów była też ryba byliśmy tam chwilę i koniec wędkowania mimo że telefonicznie zapewniano mnie o tym iż rejsy są wydłużane w razie braku wyników wiele osób nic nie złapalo inni mieli po kilka sztuk z czego kazano sie cieszyć. aż żal było patrzec na wedkarzy którzy schodzili z innych kutrów oni mieli pełne siaty ryb a my tylko sprzet wedkarski. zaloga jak ktoś już pisał na forach pijana pili sobie piwko i mieli wszystko w dupie. jedyna osoba która chciała dobrze to starszy pan który niestety nie miał nic do powiedzenia on był pomocny i starał się choć nie zawsze to mu wychodziło. nie sprawdzają dowodów osobistych w razie kontroli może to byc bardzo nieprzyjemne. sprzet który wypożyczają jest w stanie rozkladu. wanienki na ryby są ochydne, umiejętności kapitana żadne ciągle dryfował co jest normą ale do tego jeszcze płynął w pród przez co sie czesto ludzie plątali nie byłem na kutrze pierwszy raz ale czegoś takiego jeszcze nie przeżyłem kibel nie nadawła sie do niczego. za brak posiłku nie zwrócili nawet głupich 5zł ani nie przeprosili o by było już wystarczające do tego warunki do robienia żarcia są ochydne. Odradzam i przestrzegam właściciel wypiera sie i tłumaczy sie jakimiś bzdurami zaczął zrzucać winę na co sie da ale on jest niewinny. szkoda mi tych którzy byli na kutrze pierwszy raz.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kuter K.E.J.B.
PostWysłany: 19 Lis 2012, 00:33 
Offline
Moderator Globalny
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2011, 19:28
Posty: 125
Miejscowość: Białe Błota
Troszkę kolegę "juby" poniosła fantazja ;) ...i wiele rzeczy ,które opisuje to bajki i historie napisane (jak przypuszczam) w odwecie za "nieudane" połowy, ale do rzeczy :
Pływam na Kejbie już dłuższy czas, a właścieli znam bardzo,bardzo dobrze :) .
Moje zdanie jest takie : kuter i obsługa nie odstają normą od większości jednostek z Władysławowa, faktem jest ,że nie mają na daną chwilę dobrego Szypra- tylko ciągle ktoś inny , natomiast jak był p. Stefan to wszystko było OK, sympatyczny i miły "starszy" człowiek. Kurcze, za rybą pływał jak "pies policyjny" i zawsze znalazł !
Aktualnie na KEJB-ie za Szypra jest jakiś "Janusz" czy jakoś tam i gość według mnie ma za wysokie "mniemanie" o sobie i swojej wiedzy ... Ale to już sprawa Armatora kogo zatrudnia, byliśmy wczoraj (kilkanaście osób) i jesteśmy zawiedzeni..., nie na obsługę i kuter KEJB, ale właśnie na "Pana Szypra" , człowiek "wybuchowy" (uwaga)!!! - a według mnie: "gównowiedzący" i "mądrala"- przepraszam za wyrażenie , ale tak to wygląda...
Problem na KEJB-ie jest tylko jeden- wyłącznie Szyper, a nie obsługa i właściciel...
Jak to mówi powiedzenie : "Każdy sobie rzepkę skrobie"...
Do wyboru we Władysławowie jest kilkadziesiąt innych kutrów !
Decyzję każdy podejmuje sam o wyborze jednostki.
Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kuter K.E.J.B.
PostWysłany: 23 Lis 2014, 18:26 
Offline

Rejestracja: 13 Lis 2014, 08:23
Posty: 2
Miejscowość: łódż
Hej Hubert raczej po twojej pozytywnej opini sądze że jesteś podstawiony miałem kontakt z kuterm K.E.J.B i dramat miałem wypływ na 09.11.2014. Wynajęte pokoje za cene bagatela 40 złoty od osoby po za sezonem gość wieczorem napruty jak dętka wszystkie szafy zaliczał i jego chamskie odzywki do klientów czyli nas że pajacujemy itp > rano czekaliśmy od 6:00 prócz nas nikt nie przyszedł o 7:00 przyszedł sam szyper i zaczoł * że wedkarze nie dotarli że z nami 2 nie wypłynie. No to nerw i ostro do nie go niech łatwi inny kuter gdzie są wolne miejsca po chwili przesiadka na inną jednostke i bajka ( K.E.J.B brudny ,zaniedbany,syf i malaria ) na innym kutrze wypłynołem niebo a ziemia nie napisze jakim bo nie będe reklamy robił nie oto tu chodzi .rybek było tyle że miałem 4 dublety i nałapałem naj więcej z całego kutra choc byłem dopiero 2 raz K.E.J.B.A
NIE POLECAM TEN KUTER TO PORASZKA TRZYMAĆ SIĘ JAK NAJ DALEJ


POZDRAWIAM


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kuter K.E.J.B.
PostWysłany: 24 Lis 2014, 18:42 
Offline
Moderator Globalny
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2011, 19:28
Posty: 125
Miejscowość: Białe Błota
Kolego "krzysiek81" , moja opinia jest z roku 2012 !!! Kiedyś jak pływał tam szyper Stefan to było OK.
Słyszałem i wiem , że na KEJB-a już nie ma po co jeździć...smutne ale prawdziwe.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  






cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group